Компанія MatroRoll ™ є дочірнім підприємством найбільшої і сучасної фабрики з виробництва матраців «MatroLuxe» (Матролюкс). Вже більше 3 років під торговою маркою MatroRoll ™ завод випускає широкий ряд моделей матраців-топперів і успішно реалізує по всій Україні і країнах СНД.

Устаткування та матеріали компанія імпортує з Італії та інших країн Європи. При розробці, інженерами були підібрані ідеальні компоненти, надійність яких була доведена на практиці за довгі роки роботи компанії.

Адреса виробництва: Україна, м Дніпро, вул Войцеховича 53а (Миколи Руденка).

 

 

Официальные торговые знаки

 

Сертифікати якості

Компанія «MatroLuxe» на ринку України з 2004 року. Ця компанія заснована на новітніх європейських технологіях, відповідає світовим стандартам якості, використовує високоякісні екологічно чисті матеріали, які не шкодять Вашому здоров'ю! Вся продукція MatroLuxe проведена згідно міжнародній системі контролю якості ISO 9001: 2008 і УкрБУДСЕРТ (відповідність ГОСТам), з використанням передових і ноу-хау технологій. Всі матеріали відповідають найсуворішим екологічним стандартам. Всі розробки матраців є ексклюзивними і захищені законодавством України. Увага! Після розпакування матрацу потрібно 72 години для прийняття нормальної форми і зазначеного розміру.

Наш магазин matro-roll.ua є офіційним сайтом виробника ТМ MatroRoll™
ТОВ «Матролюкс» 2004-2019. Всі права захищені.