Перед транспортуванням матраци скручуються в рулон і пакуються у вакуумну упаковку.

Габаритні розміри рулону: 

Висота - це ширина матрацу, діаметр - 35 см-40см (в залежності від моделі). Наприклад матрац Air Standart 120х190 см буде мати габарити: 120х35х35см

Більшість розмірів є на нашому особистому складі або Шоу-Румі. Уточнюйте наявність у оператора.

Матраци стандартних розмірів можна замовити по «накладеному платежу»

Важливо! (оплата при отриманні). Комісія транспортної компанії за пересилку грошових коштів (послуга "накладений платіж") не входить у вартість доставки.

Відправку здійснюємо тільки по буднях. Матраци, яких немає на складі, виготовляються під замовлення. Після розпакування матрацу потрібно 72 години для прийняття нормальної форми і зазначеного розміру.


ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ:

Адресна доставка або доставка до відділення «Міст-Експрес»

Терміни доставки до відділення «Міст-Експрес» 1 - 4 дні.

 

• Доставка до відділення «Міст-Експрес»

• Доставка адресна по Україні

• Доставка по м. Дніпро

• Самовивіз в м. Дніпро


Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Міст-Експрес»
В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Міст-Експрес».

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення на відділенні вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Міст-Експрес" в присутності її співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Міст-Експрес". Компанія "Міст-Експрес" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.


Адресна доставка або доставка до відділення «Нова Пошта»

Терміни доставки до відділення «Нової Пошти» 1 - 3 дні.

 

• Доставка до відділення «Нової Пошти»


Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта».

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нова пошта».

Важливо!

Важливо! Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

Ви можете забрати ваше замовлення на одному з наших виставкових залів (самовивезення).

Виставковий зал MatroRoll™ у вашому місті - докладніше →


ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

 

Готівковий розрахунок
— при доставці до відділення «Міст-Експрес» і «Нової Пошти» або адресна доставка кур'єром «Міст-Експрес» до будинку, післяплатою, після перевірки товару (комісія при отриманні 4%).
У разі замовлення індивідуального розміру матрацу, стягується передоплата 100%. У разі відмови від індивідуально виготовленого матрацу передоплата не повертається.

Безготівковий розрахунок для фізичних осіб
— ми виставляємо Вам рахунок, по якому Ви можете оплатити товар в будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило гроші надходять на рахунок протягом доби) товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів. Рахунок на оплату Ви отримаєте після оформлення замовлення на електронну пошту або або іншим зручним способом (месенджери, факс).

Безготівковий розрахунок для організацій
— ми виставляємо Вам рахунок, по якому Ви можете оплатити товар. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів. Рахунок на оплату Ви отримаєте після оформлення замовлення на електронну пошту або іншим зручним способом (месенджери, факс). Надається весь пакет необхідних документів.

Оплата частинами від ПриватБанк (4 платежу)
— сума кредиту в залежності від вашого ліміту. Дізнатися ліміт «Оплати частинами»? Надішліть SMS з текстом chast на номер 10060. Щомісячна комісія 0%. Для оформлення кредиту потрібна карта ПриватБанку (карта «Універсальна», карту Gold або преміум-карту ПриватБанку).
Після узгодження з нашим менеджером, Вам на електронну адресу або на месенджер буде виставлений електронний рахунок, перейшовши за яким ви зможете внести перший платіж. Після оплати повідомте нам і ми відправимо Вам товар.