1. Наші топпери максимально ортопедичні, а аксесуари для сну самі затишні.
  2. Для виробництва наших товарів ми обираємо тільки найкращі матеріали і наповнювачі. Вся продукція безпечна як для дорослих, так і для дітей, виготовлена відповідно до міжнародної системи контролю якості ISO 9001: 2008 і УкрБУДСЕРТ (відповідність ДСТУ). Всі матеріали відповідають найсуворішим екологічним стандартам.
  3. Ми намагаємося зробити ціну на продукцію MatroRoll ™ максимально привабливою для Вас. Тому не знімаємо відео-ролики, не запускаємо рекламу на ТБ та іншу дорогу рекламу.

Наші тонкі матраци:

  • Для тонких матраців ми використовуємо більшу висоту наповнювача і меншу висоту чохла, на відміну від інших виробників. Саме наповнення (піна, латекс або меморі) робить матрац-топпер більш ортопедичним.
  • Тонкі матраци MatroRoll ™ мають знімний чохол. Вам буде легше доглядати за топпером, а також перевірити що ж там усередині. Всі інші виробники це приховують.
  • Ми використовуємо латексірованний кокос, який можна згортати, моделі з таким кокосом, є унікальними на ринку України.

Наші аксесуари для сну:
У нашому каталозі ви знайдете затишні і практичні аксесуари для сну..

  • Якість, перевірена часом. Всі ковдри, подушки, наматрацники MatroRoll ™ зносостійкі і приємні на дотик. Навіть при самій активній експлуатації вони збережуть свій зовнішній вигляд на тривалий термін.
  • Приємна ціна. Вартість аксесуарів для сну в MatroRoll найдоступніша. З нами ви облаштуєте вашу спальню затишними виробами відмінної якості без сильного удару по бюджету.